DSC03178

 

DSC03305

 

DSC03313

 

семинар для вчителів

 

Фото0179

З 30 вересня до 7 жовтня 2013 р. в м. Кіровограді пройшов «Тиждень Зеленої Неділі» в рамках кампанії «Екологія в тарілці». Кіровоград приєднався до проведення заходів в рамках циклу «Тиждень екологічного споживача» (ТЕС). В різних школах міста на протязі неділі відбувалися заходи, присвячені екологічному споживанню продуктів харчування. Для проведення цих заходів до нас також приєднаються наші партнери з Новоукраїнки.

«Екологія в тарілці» – нова кампанія, що її з 28 вересня до 4 жовтня 2013 р. за підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC) проводила ВЕГО «МАМА-86» в рамках циклу «Тиждень екологічного споживача» (ТЕС). В центрі уваги цьогорічного Тижня –– екологічно відповідальне чи стале харчування. Під цим ми розуміємо таку поведінку людини, за якої вона – купуючи й споживаючи харчі – не тільки задовольняє свою потребу в корисній та смачній їжі, але й піклується про те, щоб мінімізувати шкоду довкіллю, щоб майбутні покоління також мали вдосталь корисних і смачних харчів, чистої води, зеленої трави, синього неба.

В рамках Зеленої неділі були проведені різноманітні квести, ігри, акції по вулицям міста та майстер-класи серед учнів різних шкіл.

Дуже цікава інтерактивна гра була проведена для молоді міста, яка називалась «Думай логічно – споживай екологічно», в якій молодь різних навчальних закладів розділилась на 5 команд по 10 осіб та виконували різноманітні завдання, рухаючись від поінту до поінту. Всі завдання були відносно екологічно відповідального харчування та сталого використання продуктів.  Під час виконання завдань молодь повинна була залучати якомога більше перехожих, яким вони роздавали інформаційні матеріали на задану тематику. Кожен з учасників «Еко — квесту» отримав на згадку подарунок – невеликі сувеніри з логотипами організації, а члени команди – переможниці  отримали цінні подарунки: флеш – карти. Молодь отримала масу адреналіну, і помітно змінила своє ставлення до  сталого харчування .

В підсумку «Зеленого тижня» голова КМО ВЕГО «МАМА-86» разом з волонтером зі Швеції виступила на обласному ТБ у програмі «Ранкова кава», під час якого обговорювались принципи сталого харчування, досвід Швеції,  а також, презентовані інформаційні матеріали та заходи  «Зеленого тижня» у Кіровограді.

ТЕС в Україні – тижневі концентровані інформаційно-просвітницькі кампанії, що мають на меті популяризацію екологічно відповідального споживання і сфокусовані на одній з актуальних тем сталого споживання – проводяться з 2012 року Всеукраїнською екологічною громадською організацією «МАМА-86» за підтримки SSNC та у співпраці з різними партнерськими організаціями.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *