DSC04034

Кіровоградський  місцевий осередок ВЕГО «МАМА-86» є неприбутковою, неполітичною, нерелігійною та неурядовою організацією. Створена обласна організація в урановидобувному регіоні на Кіровоградщині, 2010-го року. Мета організації підтримати молодь у їх прагненні, а також змінити себе та навколишній світ на краще.
На даний час  КМО ВЕГО «МАМА-86» є дієвою структурою, що має згуртовану команду, чітку стратегію, розроблені плани роботи, систему моніторингу та оцінки своєї діяльності(роботи), повагу громади та підтримку влади.

 

Місія організації :  захист  права майбутніх поколінь на чисте довкілля

Цілі діяльності: Просування  екологічно-дружнього стилю життя серед населення та підвищення ролі жінок в процесі прийняття рішень.

     Головні напрямки діяльності.

  • Інформування населення про небезпеку  впливу   іонізуючого випромінювання на стан здоров`я людей, про наслідки  розвитку так званих «екологічно безпечних» урановидобувних технологій
  • Проведення адвокасі компанії з захисту інтересів мешканців територій, де розташовані  екологічно небезпечні об’єкти      
  • Підвищення рівня доступу людей до питної води та санітарії

 

Організація орендує офіс у центрі міста. Маємо на балансі організації 4 комп’ютера, принтер, сканер, ксерокс, проектор, фліпчарт, цифровий  фотоапарат і т.д. В штаті організації працює 3 постійних працівника та волонтер Корпусу Миру в Україні. До складу організації  входить  35 активних членів, також ми співпрацюємо з незалежними експертами.

За період існування організації реалізовано більше 10 проектів, як на регіональному рівні, так і на загальноукраїнському.

2011р. Проект «Зелена школа – зелена країна». Через інтегрування компонентів екологічної освіти в учбовий процес у 5 школах міста та області  відбулось підвищення  рівня екологічної обізнаності та свідомості дітей та підлітків. Проект реалізовувався в  4-ох  сільських районах області: Компанїівському, Новоукраїнському, Новомиргородському, Кіровоградському сільському районі та м. Кіровограді. За підтримки Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа», обласного управління освіти та науки  Кіровоградської ОДА.

КМО ВЕГО «МАМА-86»  бере активну  участь у реалізації  мережевих проектів та ініціатив ВЕГО «МАМА-86»:

Січень 2011 року — Підготовка і проведення громадських обговорень проекту Національного плану дій, організація та проведення круглого столу  в центральному регіоні України. Травень-жовтень 2011 року проведення інформаційних заходів та інших акцій в Кіровоградській області з метою забезпечення права на воду і санітарію та принципів ООН в якості основи для WASH кампанії в Україні.

В 2012 році виконано проект «Мир, Труд, Вибори – жінки об’єднуємося заради майбутнього!» за підтримки “Ресурсний центр АНГО” м. Черкаси. В рамках проекту був проведений аналіз виборчих програм політичних партій та кандидатів – мажоритарників,  що балотуються на Кіровоградщині, на предмет висвітлення екологічних питань. Проектом передбачалось  широке використання  новітніх інтернет-технологій, соціальних мереж: створення та ведення відео блогів, створення  цільових груп в соціальних мережах,  створення  тем  на сторінках популярних регіональних Інтернет видань.

      Кіровоградський  місцевий осередок ВЕГО «МАМА-86» є неприбутковою, неполітичною, нерелігійною та неурядовою організацією. Вона створена з метою  задоволення, захисту та реалізації людьми своїх прав, свобод та законних інтересів, приділяючи першочергову увагу проблемам екологічного характеру, зокрема навколишнього середовища та здоров’я людини. Організація доволі молода, але за цей час ми вже встигли заявити про себе як про дієву структуру, залучити до своєї діяльності волонтерів. Ми змогли згуртувати навколо себе громадські організації, стали ініціаторами створення не формальної коаліції громадських та благодійних організацій на регіональному рівні. Організація сприяє демократизації українського суспільства та прозорому здійсненню екологічної політики, яка враховує думку громадськості та зацікавлених сторін.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *