«Кожний громадянин України має право на безпечне для його життя та  здоров’я  навколишнє  природне середовище, участь  в  обговоренні та внесення пропозицій до проектів нормативно-правових актів, матеріалів щодо розміщення, будівництва і  реконструкції  об’єктів,  які можуть негативно впливати на стан навколишнього  природного  середовища,  внесення   пропозицій   до органів  державної  влади  та  органів  місцевого  самоврядування, юридичних осіб, що беруть участь в прийнятті рішень з цих питань»

 Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища» ст. 9

 

На сьогоднішній день, на жаль, значно знижується рівень політичної активності населення. Особливо помітно цю тенденції серед молодих жінок. За даними дослідження, участь жінок даної вікової категорії  у виборах постійно  знижується. Так на Кіровоградщині  у виборах до Верховної Ради в 2006 р. брали участь 35% представниць цільової групи, а в 2007 р.  — лише 25%.

Жінки не бачать перспективи розвитку, не вірять в можливість якихось змін і в те, що саме від них залежать ці зміни.

Але саме молоді жінки є рушійною силою змін: вони активні в суспільному житті, мають свою точку зору та сили її відстоювати, мають доступ до різних інформаційних ресурсів, що дозволяє сформувати активну громадянську позицію.

Тобто відбувається певний дисонанс між потенційною можливістю вплинути на ситуації і не бажанням та не вмінням скористатись нею.

Тому  на разі  назріла суспільна необхідність зміни підходів щодо залучення жінок до громадсько-політичного життя  і ми  пропонуємо змінити цю ситуацію Шляхом впровадження нових ефективних інноваційних практик стимулювати та активізувати молодих жінок Кіровоградщини, щодо участі у формуванні місцевих екологічних політик.

DSC02938

Пропонуємо вам ознайомитись з результатами  аналізу передвиборчих  програм кандидатів від мажоритарних округів    на екологічну складову  допоможуть в  подальшому    формуванню ефективної публічної політики та відповідальності політичних партій перед виборцями в місті Кіровоград та Кіровоградській області, який  проводили активні  жінки,волонтери КМО «МАМА-86»

Аналіз текст

 


Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *