20 фільтрів для очищення води можуть отримати дитсадки, школи та дитячі лікарні Кіровоградської області від Clear Water Foundation. Для цього достатньо просто заповнити заявку (завантажити на сайті) і відправити на електронну пошту КМО ВЕГО «МАМА-86» liudamama86@i.ua.

Така можливість з’явилася завдяки засновнику Фонду Clear Water Foundation Леону МакЛафліну (Leon McLaughlin) та рекомендації волонтерів Корпусу Миру звернутися до нього. Леон займається вивченням і вирішенням проблемою доступності чистої питної води в усі куточки світу. Його вразило, що у ХХІ столітті відсутність чи непридатність води для пиття залишається причиною смертності 2 млн. дітей у світі щорічно. Леон і його організація, розповсюджуючи безкоштовно фільтри, намагаються зробити воду не тільки придатною для пиття, а й  максимально доступною незалежно від країни, .

Проблема непридатної для пиття води безпосередньо стосується і Кропивницького та Кіровоградської області. Про це свідчать результати досліджень, проведених КМО ВЕГО «МАМА-86» торік. «Пропозицією Леона зараз не можна нехтувати, – говорить очільниця організації Людмила Шестакова. – Стан очисних споруд і водопровідних мереж залишається незадовільним, досі багато громадських закладів (у тому числі шкіл та районних лікарень) залишаються не підключеними до централізованого водопостачання. Ми раді знайомству з організацією, що займається спорідненою з нашою діяльністю. І будемо раді допомогти зробити питну воду доступною для наших діток».

 

Довідка

Clear Water Foundation – неприбуткова організація штату Вашингтон, США, створена у 2008 році для забезпечення чистою водою дітей та людей загалом в усьому світі. Це маленька організація з глобальними амбіціями, направленими на вирішення проблеми, яка вбиває багато людей щороку. Дізнатися більше про організацію та історію Леона можна за посиланнями:

Побачити Леона і почути його історію з перших вуст ви можете, переглянувши відео його участі в «Top 3 Show»:

Share Button

2 thoughts on “Питна вода на Кіровоградщині: фільтри проти дитячої смертності

  1. Добрий день! Я мама двох учнів нашої школи(М.Кіровоград,НВО «Спеціальна загальноосвітня школа 1-2 ст.№1 — дошкільний навчальний заклад») і голова батьківського комітету. Прочитавши в Інтернеті про можливість придбати безкоштовно для учнів школи фільтр для води, я за порадою інших батьків прошу подарувати для нашої школи такий фільтр(в нас його не має).З подякою Яна Гордійчук.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *