DSC08998Шановна громада міста Кропивницький! Звертаємось до усіх, кого хвилюють екологічні  проблеми нашого найкрасивішого міста в Україні, колись – найзеленішого та квітучого!

Ні для кого з мешканців міста не є таємницею безліч актуальних екологічних проблем: від знищення зелених насаджень, якості води, відсутності централізованої каналізації у приватному секторі до проблем, пов’язаних із видобутком урану, перевищеним рівнем радону в жилих приміщеннях та навчальних закладах міста. І тому ми,  ініціативна група КМО ВЕГО «МАМА-86» пропонуємо вам взяти активну участь у формуванні екологічної політики міста Кропивницький. Тим паче, що такий механізм  участі громади передбачено Угодою про асоціацію Україна – ЄС та розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. № 847 «Про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом.

А органи державної влади України мають до серпня 2016 р. забезпечити апроксимацію та виконання положень Директиви 2003/35/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 26 травня 2003 р. про забезпечення участі громадськості у підготовці окремих планів та програм, що стосуються навколишнього середовища.

Тож із вашою допомогою зібрати  усі  пропозиції від громадськості   щодо  формування екологічної політики  для міста Кропивницький  і на основі  цих пропозицій  розробити місцевий план дій з охорони навколишнього середовища  для міста Кропивницький  та передати його на затвердження до органів виконавчої влади.

Відповісти на питання анкети можна за посиланням.

Дякуємо за Вашу небайдужість!

 

Людмила Шестакова, голова КМО ВЕГО «МАМА-86» 

Share Button

One thought on “Збираємо місцеві ініціативи щодо покращення екологічного стану міста Кропивницький

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *