Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) «МАМА-86» в рамках реалізації проекту «Зміцнення потенціалу місцевих екологічних громадських організацій» за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку (SIDA) оголошує набір учасників до Школи для представників місцевих екологічних громадських організацій.
Мета Навчальної програми:
В межах проведення 2-тижневої Школи заплановано надати місцевим екологічними організаціям, навички і знання, необхідні для дієвої реалізації ними власних проектів. Програма включає дві навчальні сесії, присвячені кращим практикам щодо управління громадською організацією (фінансова спроможність та мобілізація ресурсів, інформаційно-комунікаційна діяльність, проектна діяльність) та різноманітним аспектам формування екологічної політики.
Цільова група:
Новостворені екологічні організації; місцеві екологічні організації, які працюють для потреб громад; інші екологічні громадські організації, зацікавлені в розвитку своєї спроможності.
Кількість учасників Школи: не більше 20 осіб.
Формат навчання:
Навчальна програма Школи складатиметься з 2-х навчальних модулів, по одному тижню кожен.
Перший тижневий модуль присвячений кращим практикам з управління діяльністю громадської організації. Запланована дата проведення – друга половина березня 2016;
Другий тижневий модуль присвячений різноманітним аспектам формуванню та реалізації екологічної політики. Запланована дата проведення – друга половина червня 2016.

За результатами навчання в Школі учасники отримають дипломи про проходження курсу; також експерти ВЕГО «МАМА-86» будуть надавати допомогу у підготовці і реалізації власних проектів учасникам Школи.
Як взяти участь у Навчальній програмі:
Відбір учасників буде проводитись на основі поданих анкет. Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Xaod7s4v9j9cTInewwFq82IMSWO6chItuSqsLwjrc_k/viewform
Кінцевий термін прийому анкет – 26 лютого 2016 р.
Проект «Зміцнення потенціалу місцевих екологічних громадських організацій» забезпечує участь у Школі на безоплатній основі. Додатково коштом Проекту покриваються витрати на проїзд до/з м. Києва; учасникам буде забезпечене проживання та харчування на період навчання.
Контакти:

Кіровоградський міський осередок ВЕГО «МАМА-86»
вул. Єгорова, 40, к. 205
тел. (0522) 32-26-59
контактна особа —
Шестакова Людмила Володимирівна
050-917-72-97

Головний осередок
ВЕГО «МАМА-86»
+38 (044) 234-69-29
067-403-26-09
info@mama-86.org.ua

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *