Чому не завжди яблучко з грядки можна вважати корисним для здоров’я, як фермери органічних господарств борються зі шкідниками і для чого потрібні жаби на органічному полі. Відповіді на ці і десяток інших питань, сьогодні, 30 вересня, намагались з’ясувати учні шостих і сьомих класів Кіровоградської школи №2.

Над темою органічного споживання, дітей спонукала задуматись зустріч з активістами КМО ВЕГО «Мама-86» і ГО «Флора», які завітали цього дня до них в рамках проведення інформаційно-просвітницької кампанії «Тиждень екологічного споживача — 2015: Живи органічно!»  або Зелений тиждень (Green Action Week).

Школярі переглянули анімаційний ролик «Що таке органічний» з якого дізнались чим органічні продукти відрізняються від неорганічних, як їх вирощують і чому так важливо звертати увагу на якість продуктів.

Після цього відбулось обговорення побаченого і дискусія. Активісти відповідали на всі запитання, яких було просто безмежна кількість. Окремим блоком програми був виступ і презентація волонтера корпусу миру Пола Бронсона, який розповів про  розвиток органічного землеробства в США.

Завершилась зустріч не  прощанням, а обіцянкою про нові зустрічі і співпрацю. Зокрема, вже завтра в бібліотеці для юнацтва відбудеться Усний журнал і показ фільму на тему органічного споживання, в якій візьмуть участь читачі бібліотеки, а також школярі кіровоградських шкіл, які вже встигли познайомитись з цією темою в своїх школах і хочуть дізнатись більше.

 

Захід відбувся у рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Тиждень екологічного споживача — 2015: Живи органічно!», що впроваджує ВЕГО «МАМА-86» за підтримки Шведського товариства охорони природи. Додаткову інформацію про органічне споживання і виробництво можна знайти на сайтах www.mama-86.org.ua, www.ecovillage.in.ua та www.greenweek.in.ua

IMG_0539_651x434 IMG_0536_651x434 IMG_0532_651x434 IMG_0525_651x434 IMG_0523_651x434 IMG_0521_651x434

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *