24 квітня 2019 року волонтер КМО ВЕГО «МАМА 86» Наталія Хромушкіна організувала інформаційний семінар щодо впровадження медичної реформи в Україні для студентів медичного коледжу ім. Й.Мухіна на тему: «Медична реформа в Україні — просто про важливе для кожного». Перед початком семінару його учасники мали можливість відповісти на запитання щодо своєї обізнаності стосовно медичних перетворень в країні. Лише 20% опитаних зазначили, що знають про розпочату реформу охорони здоров’я.

Тож, інформаційна частина заходу була присвячена новаціям в медичній сфері, правам пацієнтів у виборі лікарні та лікаря, процедурі підписання декларації, отримання безкоштовних ліків. Модераторами заходу: Віктор Шевчук та Юрій Загреба, волонтери нашої організації, розповідали як викликати лікаря до дому, як розірвати декларацію, що робити коли потрібна екстрена медична допомога та інш. Кожен учасник заходу отримав інформаційний буклет «Медична реформа в Україні (просто про важливе для кожного)», який містить вичерпні та структуровані відповіді на найбільш часті питання щодо суті медичної реформи, що розроблено в рамках проекту «Медична реформа під контролем громадськості» за ініціативи КМО ВЕГО “Мама-86”.

Активним користувачам смартфонів було запропоновано скористатися мобільним додатком з усією необхідною інформацією стосовно суті медичної реформи, розробленим в рамках проекту “Медична реформа під контролем громадськості” за ініціативи КМО ВЕГО “Мама-86”.

Сподіваємося, що отримавши певні знаннями та навички майбутні медичні працівники змогли краще розібратися у тематиці заходу, зможуть орієнтуватися у ході медичної реформи в Україні та розвіювати у своєму оточенні міфи, пов’язані з нею.

Слід зазначити, що це був один із наймасовіших заходів проекту!!! Участь у заході 90 осіб з числа  студентського та викладацького складу медичного коледжу ім.Мухіна.

Трохи фото із семінару.

 

 

 

 

 

 

 

Захід організовано КМО ВЕГО МАМА-86 в рамках проекту «Медична реформа під контролем громадськості», який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the organisers do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *