14 травня 2019 року об 11:00 Кіровоградський місцевий осередок Всеукраїнської екологічної громадської організації  «МАМА-86» запрошує усіх, кого цікавлять зміни у медичної галузі, те, як впроваджується медична реформа  у м.Кропивницькому, як сприймається реформа  мешканцями міста,

на прес-конференцію на тему: «Медична реформа в Україні: об’єктивно і без емоцій».

Це один з заходів проекту «Медична реформа під контролем громадськості», що реалізується в м.Кропивницький за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та спрямований на посилення поінформованості населення по впровадженню даної реформи в Кропивницькому.

Медична реформа – одна з найважливіших та найбільш обговорюваних у суспільстві змін, оскільки торкається кожного з нас. Сьогодні тривалість життя українців одна з найнижчих в Європі: 104 місце серед 183 країн! Аби ситуація в країні докорінно змінилася на краще Урядом у 2017 році розпочато реформу системи охорони здоров’я.

З вересня 2018 року волонтери КМО ВЕГО «МАМА-86» долучились до  впровадження І єтапу медичної реформи у нашому місті і, зрозумілою для людей мовою, пояснювали їх права та обов’язки в стосунках «пацієнт-лікар». Проводили моніторінг виконання зобов’язань влади при імплементації реформи, а також проводили  широку інформаційно-просвітницьку компанію в соцмережах, мас-медіа, використовуючи зрозуміли для різних вікових та цільових груп інструменти та засоби.

Про хід реалізації заходів проекту, про проблеми, що виникали, про результати моніторінгу, проведених інтерактивних опитувань щодо ставлення кропивничан до медичної реформи, про взаємодію з владою під час впровадження І етапу реформи та інше говоритимуть учасники прес-конференції: Людмила Шестакова Luda Shestakova, виконавчий директор КМО ВЕГО «Мама-86», Ірина Мунтян, Наталья Хромушкіна — провайдери заходів щодо реалізації медичної реформи в області.

Захід відбудеться 14 травня 2019 року об 11:00 у «Прес-клубі реформ» (м. Кропивницький, вул. Євгена Чикаленка, 1-а, перший поверх бізнес-центру «Єлисаветград»)

Захід організований КМО ВЕГО МАМА-86 в рамках проекту «Медична реформа під контролем громадськості», який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the organisers do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *