Кіровоградський місцевий осередок Всеукраїнської екологічної громадської організації  «МАМА-86» проводить регіональний круглий стіл на тему: «Медична реформа в Україні: об’єктивно і без емоцій». Це фінальний захід в рамках проекту «Медична реформа під контролем громадськості», що реалізується в м.Кропивницький за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Мета проекту – посилення поінформованості населення по впровадженню медичної реформи в обласному центрі.

Медична реформа – одна з найважливіших та найбільш обговорюваних на сьогодні суспільних змін, оскільки торкається кожного з нас. Сьогодні тривалість життя українців одна з найнижчих в Європі: 104 місце серед 183 країн! Про новації в медичній багато сказано та написано: як поганого, так і доброго. Реалізовуючи заходи проекту волонтери КМО ВЕГО «МАМА-86»-провайдери реформи розбиралися у запропонованих урядом країни «медичних» нововведеннях та зрозумілою мешканцям обласного центру мовою пояснювали їх права та обов’язки в стосунках «пацієнт-лікар».

Під час круглого столу керівником проекту Людмилою Шестаковою буде презентовано результати впровадження І етапу медичної реформи «Медична реформа: погляд громадськості». Очікуємо на участь у заході представника управління охорони здоров’я міської ради міста Кропивницького з виступом на тему: «Медична реформа в дії: роль влади в реалізації медичної реформи в обласному центрі». Під час дискусійної панелі відбудеться спілкування з експертами, лікарями, представниками НГО, волонтерами — провайдерами медичної реформи щодо питань:

    • Сприйняття/несприйняття населенням медичної реформи: причини, наслідки, шляхи вирішення.
    • Ступінь відповідальності влади та громадськості при імплементації ІІ етапу реформи.

До участі в заході запрошені керівники медичних закладів І ланки, сімейні лікарі, представники місцевого самоврядування, лідери місцевих осередків неурядових громадських організацій, представники галузевої профспілки, регіональні мас-медіа, волонтери та активісти КМО ВЕГО «Мама-86»., експерти з питань впровадження реформи

Підведення підсумків: представлення напрацьованих матеріалів, ухвалення резолюції круглого столу/підписання меморандуму про співпрацю (у разі потреби).

Впевнені, грамотна медична реформа Україні потрібна як повітря. Питання лише в її якості та засобах реалізації.

Захід відбудеться 14 травня 2019 року з 14.00 до 17.00 у приміщенні Громадського офісу Кіровоградської облдержадміністрації за адресою: вул.Дворцова 29/32 , 4-й поверх.

 

Захід організований КМО ВЕГО МАМА-86 в рамках проекту «Медична реформа під контролем громадськості», який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.Погляди організаторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the organisers do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government

 

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *