У четвер, 31 січня, об 11:00 у «Прес-клубі реформ»  (м.Кропивницький, вул. Євгена Чикаленка, 1-а, перший поверх бізнес-центру «Єлисаветград») відбудеться прес-конференція на тему «Медична реформа: влада та громадськість»

Учасники прес-конференції:

Людмила Шестакова Luda Shestakova, виконавчий директор КМО ВЕГО «Мама-86»,

Ірина Мунтян, провайдер заходів щодо реалізації медичної реформи в області

Джозеф Хеллер (Joseph Heller), волонтер Корпусу Миру

Також до участі в заході запрошені представники управління охорони здоров’я облдержадміністрації та управління охорони здоров’я міської ради міста Кропивницького, зокрема, начальник управління Оксана Олександрівна Макарук.

1 січня 2019 року завершено І етап медичної реформи в Україні.

КМО ВЕГО «Мама-86» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні реалізує в обласному центрі проект «Медична реформа під контролем громадськості», який спрямований на посилення поінформованості населення по впровадженню даної реформи в Кропивницькому.

Під час прес-конференції плануємо:

— висвітлити результати І етапу реформи в обласному центрі;

— поінформувати, чого очікувати громадянам у ході ІІ етапу реформування медичної галузі,

— оприлюднити результати опитування, проведеного активістами КМО ВЕГО «Мама-86» щодо ставлення та обізнаності кропивничан із ходом медичної реформи.

— обговорити міфи та реальність реформи тощо.

Також в ході заходу буде презентовано розроблений за ініціативи організації БЕЗКОШТОВНИЙ «Мобільний додаток» та telegrambot про медичну реформу.

Захід організований КМО ВЕГО МАМА-86 в рамках проекту «Медична реформа під контролем громадськості», який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the organisers do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *