Черговий інформаційний захід 19 січня провели наші агенти медичної реформи в рамках заходу, присвяченого волонтерській роботі в соціальних проектах. Про суть медичної реформи в Україні, що стартувала в 2018 році, про міфи та реальність передбачених реформою кроків активістів Кропивницького інформувала модератор та провайдер заходів щодо реалізації медичної реформи, волонтерка КМО ВЕГО “Мама-86” Ірина Мунтян. Крім цього кожен гість заходу отримав інформаційний буклет «Медична реформа в Україні (просто про важливе для кожного)», котрий вичерпно та структуровано дає відповіді на найбільш часті питання щодо суті медичної реформи. Активні користувачі смартфонів зацікавилися мобільним додатком з усією необхідною інформацією стосовно суті медичної реформи, який розроблено в рамках проекту “Медична реформа під контролем громадськості” за ініціативи КМО ВЕГО “Мама-86”.

Родзинкою інформаційної сесії стала участь у заході Джозефа Геллера, волонтер Корпусу миру, який розповів про устрій системи охорони здоров’я в Сполучених Штатах Америки та зауважив, що, на його думку, розпочата реформа в Україні досить прогресивна.

Захід організований КМО ВЕГО МАМА-86 в рамках проекту «Медична реформа під контролем громадськості», який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the organisers do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *