З метою поліпшення поінформованості населення про суть медичної реформи, переваг її впровадження, про механізми та шляхи отримання якісних медичних послуг, гарантованих державою, за ініціативи КМО ВЕГО «МАМА-86» створено БЕЗКОШТОВНИЙ мобiльний додаток «Медична реформа в Украіні»!

Цей продукт надає можливість отримати відповіді на наступні запитання:

  • Які зміни несе реформа для людини?
  • Як підписати декларацію з лікарем і що потрібно знати для цього?
  • Як знайти зручний для пацієнта медичний заклад й обрати лікаря?
  • Як реформа може вплинути на зменшення корупції в медицині?

Мобільний додаток також містить інформацію щодо переліку гарантованих державою послуг (як і де отримати безоплатні ліки, як дізнатись чи є ліки у національному переліку), а також посилання на документи, що регулюють впровадження нових механізмів роботи в медицини завдяки реформі.

Мобільний додаток розроблений на платформі Android, має читкий, зрозумілий і зручний інтерфейс, надає можливість скористатися ресурсом e-Health https://portal.ehealth.gov.ua/about.html .

Все, що Вас цікавить стосовно медичної реформи — зможете дізнатися на своєму гаджеті, просто встановивши цей мобільний додаток «Медична реформа в Україні»

Мобiльний додаток створений за ініціативи КМО ВЕГО «МАМА-86» в рамках реалізації проекту «Медична реформа під контролем громадськості» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *