В рамках реалізації проекту КМО ВЕГО МАМА-86 «Медична реформа під контролем громадськості» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, було проведено флешмоб «Медична реформа: стосується кожного». У ході флешмобу було здійснено опитування мешканців міста, відповідно до результатів якого, було отримано такі результати: 50% жителів міста досі не підписали

декларацію з лікарем, 30% — не знають як підписати декларацію, 70% — не проінформовані про термін дії підписаної декларації, 85% — взагалі не знають як розірвати декларацію з лікарем.

Почнімо мабуть з головного, декларація з лікарем не має терміну дії.

Для того аби її підписати Вам потрібен лише паспорт/свідоцтво про народження (для дитини), ідентифікаційний код та телефон (для отримання паролю). Підписавши декларацію з лікарем Ви можете безоплатно розраховувати на:

  • Консультації необмежену кількість разів
  • Профілактичні огляди
  • Базові аналізи
  • Рецепти на доступні ліки
  • Направлення до лікарів-спеціалістів
  • Видачу довідок та листів непрацездатності

Не варто перейматися про те, що не того лікаря обрали. У разі, якщо Ви засумнівалися у компетентності Вашого лікаря, не подобаються методи його лікування або ж він не подобається Вам з будь-яких інших причин Ви можете просто піти від нього. При цьому Ви не мусите розривати угоду, Вам потрібно лише прийти до нового лікаря, підписати нову декларацію з ним, таким чином попередня просто анулюється.

Зважаючи на те, що 50% населення міста ще не обрали собі лікаря, ставлення до реформи досить позитивне. Людям подобається ідея реформи, проте народ зневірений у владі. Для того аби повернути цю довіру, владі потрібно дуже добре попрацювати аби реформа запрацювала як належить, а не була лише «на папері».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *