КМО ВЕГО «МАМА-86» продовжує слідкувати за проблемою недостатньої обізнаності населення щодо впровадження «Комплексної програми захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2014-2018 роки».

 Раніше, ми вже зазначали, що наші колеги – громадська організація «Флора» поставили за мету взяти під контроль хід виконання програми та провести роботу серед населення, спрямовану на покращення їх обізнаності у власних правах. Першим кроком до втілення цієї мети стало проведення опитування серед жителів області про обізнаність громади щодо впровадження «Комплексної програми захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2014-2018 роки». Перші результати були отримані від жителів Компаніївського району, та, на жаль, підтвердили існування проблем щодо обізнаності населення про екологічну ситуацію в їх районі.

 Найбільш тривожними виявились відповіді на питання про заміри рівня радіації в районі та сповіщення населення про їх результати. Лише одна людина із ста знає поточний рівень радіації у своєму населеному пункті, а про те, чи проводяться заміри не знав жоден із ста опитаних. Про існування «Комплексної програми захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2014-2018 роки» так само знала лише одна людина, що підтверджує той факт, що обізнаність населення про дотримання своїх прав є достатньо малою.

Дане опитування, проведене ГО «Флора» є дуже показовим, оскільки наочно підтвердило існування тих проблем, з якими стикаються жителі нашої області. КМО ВЕГО «МАМА-86» занепокоєна подібним станом справ, тож спільним з ГО «Флора» буде слідкувати за втіленням та діяльністю програм спрямованих на покращення екологічної ситуації в області.

Запрошуємо і вас долучитись до опитування.

 

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *