Нашими колегами, громадською організацією «Флора» була піднята доволі актуальна та злобуденна тема – вплив іонізуючого випромінювання на здоров’я населення, а головне – які шляхи вирішення цієї проблеми існують на даний момент.

 На жаль, наша область чи не найбільше страждає від іонізуючого випромінювання, тому стабілізація екологічної ситуації повинна бути однією з пріорітетних тем громадської дискусії. Час від часу, ЗМІ все-таки звертають увагу на дану проблему, наводячи різні статистики, які з кожним разом є все більш невтішними для населення Кіровоградщини. Зупинити ріст невтішних показників не можливо без поліпшення загальної обізнаності населення щодо діяльності програм, які покликані на боротьбу з наслідками іонізуючого випромінювання. Напевно, для більшості це буде несподіванкою, однак на території нашої області функціонує одна з таких програм — «Комплексна програма захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2014 –2018 роки». Як бачимо, програма була запроваджена ще в 2014 році, однак знають про це лише одиниці. Що ж тоді можна говорити про можливість контролю над виконанням даної програми?

 КМО ВЕГО «МАМА-86» підтримує діяльність ГО «Флора» у напрямку вирішення цієї проблеми, та буде уважно слідкувати за ходом виконання програми.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *