Щороку в третю суботу квітня відзначається Український день довкілля. Це свято з’явилося завдяки підписанню спеціального президентського указу в 1999 році. В 2018 році Український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 21 квітня. Поява цього свята пов’язана не з подіями в самій Україні, а з проведенням Стокгольмської конференції. Саме на річницю цієї події і була призначена дата свята. Конференція, що відбулася в Стокгольмі, зіграла вирішальну роль в глобальному екологічному русі. Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) — Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

Активну участь у тематичних заходах, пов’язаних з висадкою рослин в лісах і парках, прибиранням паркових територій, плануванням скверів, газонів, клумб в населених пунктах, ліквідацією стихійних звалищ в громадських місцях, місцях відпочинку і дозвілля долучаються громадські організації, органи влади, громадяни, ЗМІ.

Головна мета свята — це підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

Цього річ «екологічний десант» КМО ВЕГО «МАМА-86» разом з волонтерами та партнерами організації з нагоди свята ініціювали висадку декоративних дерев та кущів на території комунального закладу «Кіровоградський обласний соціальний центр матері та дитини» Кіровоградської обласної ради. Це комунальний заклад, що опікується вагітними жінками та мамами з дітьми віком від народження до півтора року, які опинилися у складних життєвих обставинах. Саме тут спільно із трудовим колективом, мешканками установи було висаджено деревця липи, айви, персика, туї, та кущі форзиції. Доглядати за усім цим є кому, тож сподіваємось мешканці закладу насолоджуватимуться не тільки красою, а й незабаром куштуватимуть смачні та корисні фрукти.

Території прибрані, декоративні дерева та кущі висаджено! Головне тепер опікуватися ними. Бо ми ж маємо відповідати за тих, кого «висадили» напередодні ДНЯ ДОВКІЛЛЯ!!! Дякуємо всім, що долучилися до наших заходів!

Більше фото за посиланням

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *