Відтепер Великосеверинівська ОТГ має власну програму «Питна вода Великовеверинівської сільської ради», яка у лютому цього року схвалена відповідним рішенням «Про затвердження місцевої програми «Питна вода Великосеверинівської сільської ради» на 2018-2020 роки.

Передувала цьому рішенню кропітка, наполеглива робота активістів громади (переважно її жіночої половини!), непростий захист заходів програми перед депутатським корпусом громади. «Є результат – а це головне, зазначила під час спілкування , ініціатор програми — Лідія Косарчук, громадська діячка та начальник відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та ЖКГ Великосеверинівської ОТГ. Крім того, прийняття цієї програми — ще один приклад, на користь децентралізації! Рішення в ОТГ приймаються швидше! Лише в січні під час роботи тренінгового семінару, організованого КМО ВЕГО «Мама-86», питання про «водну ініціативу» Великосеверинівської ОТГ тільки но обговорювалось, а вже, в березні, під час круглого столу стосовно якості питної води в громадах, що увійшли до складу ОТГ, ми вже мали можливість обговорити заходи програми».

Детально про кроки від намірів до їх реального втілення будемо говорити на підсумковій конференції, що відбудеться 04 квітня.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *