До рекомендацій учасників круглого столу, що відбувся 28 лютого в смт Компаніївка, стосовно забезпечення реалізації права на доступ до якісної питної води дослухались в Компаніївській об’єднаній територіальній громаді, включивши їх  у проект стратегічного плану ОТГ. Виглядають вони так:

  1. Чітко визначити водоохоронні об’єкти та донести дану інформацію до місцевого населення.
  2. З метою визначення якості питної води провести хіміко-лабораторне дослідження питної води у громадських криницях.
  3. Провести хіміко-лабораторне дослідження якості питної води водогону селища Компаніївка, починаючи зі свердловини і в 10-15-ти точках протяжності водогону, з метою встановлення реальної картини і визначення причини погіршення якості води.
  4. Провести обстеження рівня доступу до води у різні пори року мешканців вулиць Тополина, Паркова, Вишнева, Молодіжна с. Компаніївка, вияснити і усунути причини нестачі води у літній період.
  5. Провести хіміко-лабораторне дослідження води природного джерела на березі річки Сугоклея (поблизу СЕС) в селищі Компаніївка та оприлюднити результати.
  6. Забезпечити вільний доступ до інформації щодо якості питної води для громадян на сайті Компаніївської ОТГ.
  7. Забезпечити проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням щодо впливу якості питної води на здоров’я людини.
  8. Забезпечити диференційовану оплату послуг на воду: розділити тариф в межах санітарних норм і поза межами санітарних норм.
  9. Підготовити проектно-кошторисну документацію першочергових об’єктів водопостачання по забезпеченню якісною питною водою.

Захід організований Кіровоградським місцевим осередком Всеукраїнської екологічної громадської організації  «МАМА-86» в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *