04 квітня 2018 року проводимо Регіональну конференцію «Активна громада — рушійна сила впровадження демократичних змін в екологічній політиці”. Це фінальний захід в рамках реалізації проекту «Жінки є рушійною силою демократичних змін у Кіровоградській області».

Під час конференції відбудуться дві панельні сесії «Європейські процеси в Украйні. Активізація ролі громадськості – запорука  демократичних перетворень: досвід, перспективи і значення» та «Співпраця влади і громади у вирішення питань доступу населення до якісної питної води». Спікерами та експертами на заході виступатимуть — Лев Абрамов, виконавчий директор ІСКМ, Ольга Гелевера, доцент кафедри географії та геоекології ЦУДПУ ім. В.Винниченка, Вадим Спіктаренко, голова Компаніївської райради, Олег Рубан, депутат Знам’янської міськради, Анатолій Абрамов, експерт з фінансових питань РВ АМУ, Лідія Косарчук, начальник відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та ЖКГ Великосеверинівської ОТГ.

Планується обговорити наступні питання: «Громадянська освіта — посилення  ролі жінок у вирішенні екологічних питань місцевих громад»; «Співпраця влади та громади для захисту прав громадян на доступ до водних об’єктів»; «Партисипативне бюджетування як інструмент у запобіганні корупційним проявам у вирішенні місцевих екологічних питань»; «Визначення шляхів доступу населення до якісної питної води», «Право українців на воду: задекларовано чи реально?!»

Третя панельна сесія  відбуватиметься в 4-х дискусійних локаціях у форматі Open Air (Відкритий простір) і передбачає обговорення проекту  резолюції конференції/наступні кроки та можливі шляхи співпраці щодо підвищення інституційної спроможності організацій громадянського суспільства.

У заході візьмуть участь екоактивісти, представники ОМС Компаніївського, Маловисківського, Кіровоградського, Знам’янського районів та м.Знам’янки, науковці, лідери обласних осередків НГО, представники регіональні мас-медіа, волонтери та активісти КМО ВЕГО «Мама-86».

Захід організований Кіровоградським місцевим осередком Всеукраїнської екологічної громадської організації  «МАМА-86» в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *