Уже завтра, 09.11, з 10:00 до 14:30 у приміщенні Торгово-промислової палати (вул. Преображенська, 79-А) КМО ВЕГО Мама-86 проводить тренінг «Участь громади у формуванні місцевої екологічної політики» для представників місцевих органів влади.

На тренінгу будуть присутні 26 представників районних адміністрацій області, які відповідають за вирішення екологічних проблем в районах.

Будуть присутні представники із Благовіщенської, Вільшанської, Добровеличківської, Долинської, Знам’янської, Компаніївської, Маловисківської, Новомиргородської, Олександрівської, Світловодської та Устинівської РДА.

Під час заходу  учасники  матимуть можливість:

  • освоїти механізми та інструменти залучення мешканців населених пунктів до активної громадської участі у житті громади та налагодження конструктивного діалогу в громадах на засадах  соціальної взаємовідповідальності влади та громади;
  • навчитися ефективно співпрацювати з місцевими медіа для вирішення питань, що турбують місцевих жителів;
  • обмінятися ідеями та досвідом щодо створення безпечного для здоров’я мешканців громад середовища.

Ми у передчутті позитивних результатів заходу!

 

________________________

Тренінг організований Кіровоградським місцевим осередком Всеукраїнської екологічної громадської організації  «МАМА-86» в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст тренінгу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *