23 – 29 жовтня 2017 року тривала кампанія ВООЗ  «Міжнародний тиждень дій щодо запобігання отруєнням свинцем». З метою привернути увагу громадськості до небезпеки свинцю Кіровоградський міський осередок ВЕГО «Мама-86» за допомогою волонтерів ЗШ №3 імені Олени Журливої провела інформаційну кампанію.

Кампанія включала низку інформаційно-просвітницький заходів для дітей та дорослих. Волонтери на чолі з учителем біології Вікторією Хоменко підготували насичену і цікаву програму.

У Комерційному технікумі  пройшла лекція «Вплив свинцю на здоров’я людини. Причини отруєння свинцем». Учням, студентам і батькам пояснили небезпеку свинцю та, зокрема, звернули їхню увагу на токсичну дію старих фарб, які використовувалися.

Також відбулася конференція для учнів старших класів «Джерела свинцю. Вплив свинцю на здоров’я».  Діти дізнались, що вони особливо уразливі відносно впливу свинцю, отримали знання про те, як потрібно обирати безпечну фарбу та отримали рекомендації щодо зменшення ймовірності використання неякісної та небезпечної фарби зі свинцем. Старшокласники зрозуміли всю суть проблеми та спільними зусиллями виготовили відеоролик, який поширили в інтернеті (його можна переглянути на нашій facebook-сторінці).

Також учні ЗШ №3 проведели акцію зі збору відпрацьованих батарейок.

 

Учні середніх класів теж активно долучились до проведення Тиждень дій щодо запобігання отруєнням свинцем, виготовили просвітницькі листівки, які розповсюдили серед громадськості мікрорайону та міста.

Наймолодші учасники взяли участь в конкурсі малюнків, на тему «Небезпечний свинець. Вміст токсичного металу в фарбах».

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *