Просимо вас відповісти на представлені питання у короткій  анонімній анкеті  за посиланням. Ваші відповіді допоможуть в поліпшенні екологічної ситуації у вашому населеному регіоні Кропивницького та області.

Опитування має анонімний характер, і отримані дані будуть використані тільки в узагальненому вигляді. Відповідаючи на кожне питання, вибирайте один варіант відповіді (якщо в формулюванні питання не вказано інше).

Для чого це опитування❓ Анкета створена з метою моніторингу поточної ситуації включеності мешканців Кропивницького та Кіровоградської області у виконання чинних регіональних Програм з регулювання і впровадження екополітики. За необхідності, на основі даних опитування, ми плануємо підняти виявлені проблеми перед органами влади про зміну ситуації в регіоні. Подібні опитування паралельно проводяться у Кіровоградському, Знам’янському, Маловисківському та Компаніївському районах.

Хочете знати більше про нас і нашу діяльнітсь? Маєте питання чи побажання, які виходять за рамки опитування?Телефонуйте: 050-917-72-97 (Людмила Шестакова, виконавчий директор КМО ВЕГО «МАМА-86»)
або пишіть: liudamama86@i.ua. А також долучайтеся до нас у facebook: https://www.facebook.com/mama86kropyvnytskyi/
________
Опитування проводиться Кіровоградським місцевим осередком Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст опитування є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *