Кропивницький місцевий осередок Всеукраїнської екологічної громадської організації (КМО ВЕГО) «МАМА-86» у партнерстві з Департаментом екології та природних ресурсів Кіровоградської області запрошують  представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Кіровоградського, Компаніївського, Знам’янського та Маловисківського районів Кіровоградської області та міста Кропивницького, на тренінг «Залучення громади до участі у вирішення екологічних  проблем».

Обов’язкова умова участі – зацікавленість у поліпшенні екологічної ситуації на своїх територіях і реєстрація у формі за посиланням: https://goo.gl/forms/72614opJhqxVI6Mk1. Реєстрація триває до 7 листопада включно.

Тренінг пройде 9 листопада 2017 року у м. Кропивницькому (детальніше місце і час проведення організатори повідомлять відібраним учасникам).

Під час заходу  учасники  матимуть можливість:

  • освоїти механізми та інструменти залучення мешканців населених пунктів до активної громадської участі у житті громади та налагодження конструктивного діалогу в громадах на засадах  соціальної взаємовідповідальності влади та громади;
  • навчитися ефективно співпрацювати з місцевими медіа для вирішення питань, що турбують місцевих жителів;
  • обмінятися ідеями та досвідом щодо створення безпечного для здоров’я мешканців громад середовища.

Участь у тренінгу безкоштовна. За потреби, відібраним учасникам організатори компенсують вартість проїзду (за наявності копій квитків).

Більше дізнатися про проект «Жінки є рушійною силою демократичних змін у Кіровоградській області», в рамках якого проводиться тренінг, можна на сайті осередку: http://kr-mama86.com.ua

 

Контактна особа з організаційних питань:
Людмила Шестакова, виконавчий директор КМО ВЕГО «МАМА-86», тел. 050-917-72-97

 

Тренінг організований Кіровоградським місцевим осередком Всеукраїнської екологічної громадської організації  «МАМА-86» в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст тренінгу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *