Активні представники територіальних громад Кіровоградського, Компаніївського, Знам’янського та Маловисківського районів Кіровоградської  області,  які цікавляться екологічними питаннями своїх територій та впроваджують заходи із захисту прав громади на чисте довкілля, запрошуються на тренінг «Участь громади у формуванні місцевої екополітики».

Тренінг пройде 26-27 вересня 2017 року у м. Кропивницькому (детальніше місце організатори повідомлять відібраним учасникам).

Під час заходу активісти матимуть можливість:

  • освоїти механізми та інструменти впливу на формування місцевої екологічної політики;
  • набути навичок отримання інформації від органів влади;
  • навчитися ефективно співпрацювати з місцевими медіа та органами влади для вирішення питань, що турбують місцевих жителів;
  • обмінятися ідеями та досвідом щодо створення безпечного для здоров’я мешканців громад середовища.

Для реєстрації участі у тренінгу просимо до 15 вересня включно заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Участь у тренінгу безкоштовна. За потреби, відібраним учасникам організатори компенсують вартість проїзду (за наявності копій квитків).

Більше дізнатися про проект «Жінки є рушійною силою демократичних змін у Кіровоградській області», в рамках якого проводиться тренінг, можна на сайті осередку: http://kr-mama86.com.ua/?p=1176

Контактна особа з організаційних питань:

Людмила Шестакова, виконавчий директор КМО ВЕГО «МАМА-86»

тел. 050-917-72-97

 

Тренінг організований Кіровоградським місцевим осередком Всеукраїнської екологічної громадської організації  «МАМА-86» в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст тренінгу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *