Команда КМО ВЕГО «МАМА-86» є складовою частиною як жіночого, так і екологічного руху України. Нас турбує екологічне майбутнє нашого регіону, умови, в яких зростатимуть наші діти. Ми хочемо і, головне, можемо змінити непросту екологічну ситуацію Кіровоградщини на краще. А ще знаємо, що громадам у районах області, у селах і селищах, також є ідеї з приводу вирішення локальних екопроблем.

Низку потрібних інструментів для їхнього вирішення ми готові допомогти задіяти за допомогою проекту «Жінки є рушійною силою демократичних змін у Кіровоградській області». Він триватиме з серпня 2017 по квітень 2018 року і спрямовується на посилення впливу громад щодо вирішення екологічних проблем чотирьох пілотних районів нашої області: Компаніївського, Кіровоградського, Маловисківського та Знам’янського.

«Реалізація проекту на території області має акумулювати ідеї мешканців регіону щодо вирішення екологічних проблем територій, довести, що вирішення проблем, зокрема екологічного спрямування, залежить не тільки від влади, але й від активності громади-нашої з вами активності», – говорить Людмила Шестакова, виконавчий директор КМО ВЕГО «МАМА-86».

Важливою складовою проекту також є і екологічне виховання молоді, формування у них екологічного мислення та свідомості, залучення жінок та молоді до активної екологічної діяльності шляхом участі у розробці/реалізації та контролю за виконанням місцевих екологічних програм.

Проведення тренінгів, експертних дискусій, конференцій, вебінарів, круглих столів, вуличних і онлайн-акцій допоможуть учасникам проекту дослідити питання щодо динаміки змін якості надання послуг з водопостачання та санітарії, проаналізувати програми екологічного розвитку територій тощо.

Запрошуємо усіх  активних, креативних, всіх, кому  небайдуже  майбутнє територій, де вони мешкають, приєднатися до реалізації нашого проекту, аби запровадження європейських стандартів у екологічній сфері в Україні стало реальністю, нашим сьогоденням. Подбаємо про майбутнє разом!

Зареєструватися вже на перший тренінг, що пройде 26-27 вересня, можна за посиланням.

Інформація розміщена Кіровоградським місцевим осередком Всеукраїнської екологічної громадської організації  «МАМА-86» в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст інформації є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *