Добрі справи іноді потребують трохи більше часу на владнання паперової роботи  і доставку з-за океану. Проте сьогодні ми впевнено кажемо: «Воно того варте!» Особливо, коли йдеться про життя і здоров’я малюків та їхніх мам.

7 липня 2017 року – запам’ятайте цю історичну дату, коли перший фільтр для очищення питної води потрапив із США до місця призначення у Кропивницькому. Щасливчиками, які зараз встановлюють і пробують користуватися обладнанням стали мами і немовлята КЗ «Кіровоградський обласний соціальний центр матері та дитини», що у селищі Новому. «Воду з кранів для пиття мешканки Центру використовували самі і тільки після термічної обробки. Для діток воду доводилося купувати, що ускладнено часто відсутністю коштів у дівчат на найнеобхідніші потреби», – розповідає Інна Жолобова, керівник закладу.

DSC03739

Обнову із цікавістю розглядають дівчата і припасовують до одного з кранів на старенькій, проте охайній кухні. Їм досі не віриться, що вони матимуть змогу пити очищену воду просто з крана. До того ж, використовувати її для приготування їжі для малят. За словами виконавчого директора КМО ВЕГО «МАМА-86» Людмили Шестакової, однієї насадки фільтру вистачить на 7-8 місяців безпечного користування. За цей час вода буде очищена від хлору, важких металів та багатьох забруднюючих речовин і придатна для пиття.

DSC03740

Наша команда, дівчатка і адміністрація Центру дуже вдячні за допомогу в організації цього маленького проекту: Леону і Галині, які стоять у витоків ідеї і працюють для її реалізації в США, Джошуа, Вілл Еліс Лі та Джеймсу Лі, за кошт яких було придбано і доставлено фільтр на таку далеку відстань, а також нашій волонтерці Корпусу Миру Ґейл, яка тримає зв’язок з усіма учасниками цього процесу.

DSC03743

Проект є некомерційним і поки триватиме! Будьте сміливішими і, якщо у вашому закладі є необхідність в очищенні води, пишіть нам на адресу: liudamama86@i.ua.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *