16389348_1398844690157098_1368905449_oЗ 6 по 27 січня 2017 року представники Кіровоградського  місцевого осередку ВЄГО «МАМА-86» прийняли участь в Міжрегіональному тренінгу з хімічної безпеки для методистів та співробітників дитячих закладів  – «Вільне від токсикантів довкілля майбутніх поколінь в Україні», який проходив в Вінниці.

Тематика тренінгу – шляхи створення сприятливих умов та боротьба із шкідливими речовинами в дитячих садках України. Загалом захід відвідали гості з 13 міст, а саме регіональні представники Всеукраїнської екологічної спільноти – «МАМА-86». Головна мета, якою об’єднані учасники проекту – для впровадження змін в екологічну складову виховного процесу в дитячих садках. Прикладом у цьому плані може слугувати досвід шведських колег,разом з якими «МАМА-86» складає частину великого проекту з хімічної безпеки. Тренінг було організовано за підтримки Шведського товариства охорони здоров’я (SSNC). У програмі тренінгу можна виділити як теоретичну, так і практичну частину. Спочатку на розсуд слухачів були запропоновані доповіді щодо основних шляхів ураження дітей шкідливими мікробами, та засобами покращення екологічної ситуації в дитячих садках. Практична частина – майстер-клас з виготовлення екологічно безпечних іграшок для дітей. В якості матеріалу використовуються тканини, які відповідають усім необхідним стандартам.

Для  делегації  кіровоградського місцевого осередку, участь у тренінгу була дуже корисною, оскільки  учасники  обмінялись думками  та досвідом з колегами  з різних регіонів і на разі  готові поділитись  знаннями та набутим досвідом   з керівниками дитячих  закладів  та батьками  кіровоградського регіону , для того, щоб пліч-о-пліч піклуватись про створення безпечного для  здоров’я   дітей середовища у нашому  екологічно небезпечному регіоні.

 

 

 

 

 

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *